DİŞ TEDAVİLERİ
  • Dr. Sertaç KIZILKAYA

DİŞ TEDAVİLERİ

20147

Giderek ilerleyen bilim ve teknoloji diş tedavileri konusunda da insanlığın himetinde. Nerede ise kendi dişimiz gibi çiğneme olanağı sağlayan takma diişler artık mümkün. Diş ölçü tekniklerinin gelişmesi ve dijital diş hekimliği sayesinde doğal diş gibi görünen ve fonksiyon yapan diişlerimiz olabiliyor. Konuyu estetik ve implant tedavileri ile tanıdığımız başarılı diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ya sorduk. Kendisinden aldığımız bilgileri de makale olarak yayınlıyoruz bu estetik dişler sitesi ile. Şimdiye kadar yayınlanan yazı başlıkları aşağıda. bundan sonra sizin istek ve beklentilerinize göre yayınlar oluşturacağız. 

DİŞ KAPLAMA ESTETİK TEDAVİ  
ESTETİK DİŞ YAPIMI ESTETİK DİŞ   
ÖN DİŞ ESTETİĞİ NASIL OLMALI DİŞ TEDAVİLERİ  
İMPLANT DİŞ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR İMPLANT DİŞ  
DİŞ BEYAZLATMA ESTETİK DİŞ   
ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA ESTETİK DİŞ   
ESTETİK DİŞ KAPLAMA ÖZELLİKLERİ ESTETİK DİŞ   
DİŞ KAPLAMASI NE ZAMAN YENİLENME  İMPLANT DİŞ  
DİŞ YAPIMININ LABORATUVAR AŞAMASI DİŞ TEDAVİLERİ  
2018 DİŞ FİYATLARI

 

Yukarıda genel bir tablo ve şimdiye kadar yazdığım makalelerin başlıkları var. Beğendiklerinizi ve beğenmediklerinizi bana bildirirseniz size daha çok yardımcı olabilirim. En çok merak edilen konuların başında diş tedavi fiyatları geliyor. Zirkonyum diş fiyatları, implant diş fiyatları, estetik diş yapım ücretleri soruluyor. Ama sağlıklı bir fiyat verebilmek için sizin diş durumunuzu görmek lazım. Yapılacak tedaviler ve sizin bu tedaviler için beklentileriniz işlemin maliyetini önemli ölçüde etkilemekte. 

İyi bir implant uygulaması için ödenmesi gereken fiyat ile rastgele bir implant yapımı arasında fiyat olarak o kadar büyük bir fark var ki. Diş tedavileri malzeme ve işçilik maliyetlerinin birbiri ile yarışştığı ve fiyatların döviz kurları ile yükseldiği bir alan.

Özellikle implant fiyatları döviz ile alındıkları için giderek artıyor son günlerde. 2018 implant fiyatları 3 bin tl sınırına gelmiş durumda. İmplantı sadece fiyatı ile değerlendirmek hatalı olur. İyi bir implant için implant markası ile birlikte implant planmalası ve implant üerine uygulanacak diiş protezinin hassasiyeti büyük önem taşımakta. Alınan ölçü hassasiyeti yapılacak diş kaplamasının başarısını etkilemekte. Dişş hekiminin dikkatli çalışması da iyi bir implant için yeterli olmamakta. İmplant tedavisi başarısı için bütin bileşenlerin tam olarak yerine getirilmesi ve hatasız olması lazım.

Makaleye Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.


DOKTORA WHATSAPP'DAN SORU SORMAK İÇİN TIKLAYINIZDOKTORA WHATSAPP'DAN SORU SORMAK İÇİN TIKLAYINIZ