ESTETİK DİŞ YAPIMI
  • Dr. Sertaç KIZILKAYA

ESTETİK DİŞ YAPIMI

39464

Diş hekimliğinde son yıllarda diş ağrısını tedavi yerini estetik diş uygulamalarına bırakmaya başladı. Önceleri diş hekimine diş ağrısı için giden insanlar artık daha güzel diş estetiği amacı ile diş hekimi kliniğini ziyaret etmekte. web sitemizde sizlere güncel diş tedavi yöntemleri hakkında bilgiler ve resimler ile doğru bilgilenme imkanı sunmaya çalışacağız. yazılar genel anlamda implant, estetik diş yapımı, diş eti hastalıkları ve tedavileri, diş kaplama ve diş protezleri ile diş tedavileri hakkında olacak. 

Diş tedavi fiyatları ve tedavi uygulamaları arasındaki farklar ile avantaj ve dezavantajları hakkında da ayrıntılı ve anlaşılır bilgiler vermeye çalışacağız. Sitede yer alan yazı ve resimlerin izinsiz kullanımları durumunda yasal iişlem takibi için şimdiden görevlendirilmiş bir avukatımız vardır. Bilişim kanunu hakkında son derece bilgili hukuk danışmanımız siteden izinsiz yazı ve resim alınmasını dört gözle bekliyorlar. Bu şekilde ödeyeceğiniz tazminatın % 50 si hukuk bürosuna kalan %50 si çocuk esirgeme kurumuna bağışlanacaktır. Bu açıdan baktığınızda kendinize kötülük yapsanız da toplum yarına bir iş yapmış olacaksınız. Bu konuda gelişeleri ben de merak ile takip ediyor olacağım.

Her yazı için zaman ve emek harcanması sizlerin doğru bilgilendirilmesi için özenle seçilmiş konular ve konu ile ilgili resimler sizin sağlık danışmanınız olan hekimtavsiyeleri.com gibi bir site olmak amacındayız. Hastalar tedavi olmadan önce internet araştırması yapmaya başlamaktalar. Kendileri için uyku kaçırıcı konu ile ilgisiz videolar izleyen birçok hastamız oldu. Aslında hiç korkulmaması gereken bir tedavi ile ilgili araştırma yaparken ameiyot videolarıan kadar ulaşan hastaların morali de çok bozuk oluyor. Bu noktadan hareket ile web sitemizi kolay ulaşabileceğiniz dört kategori üzerine inşa etme kararı aldık. 

ESTETİK DİŞ TEDAVİLERİ

Daha güzel görünen dişler hangimizi mutlu etmez ki? Güldüğünde yüzünde güller açması çin beyaz görünen, düzgün sıralanmış diişler belki de kaderinizi değiştirecek bir iş bulmanıza, belki de eş bulmanıza neden olabilir mi? Kim bilir belki de dişlerinizin güzel olmaması sizin sosyal ortamlarda rahat konuşup gülmenizi bile etkiliyor olabilir. Bu kategoride yer alacak yazılarda mevcut diş durumu değerlendirmesi ele alınacak. Diş rengi ile ilgili bilgiler ve diş beyazlatma yöntemi hakkında bilgiler alacaksınız. Diş beyazlatma zararlı mı sorusu en çok merak edilenlerden birisi. 

Makaleye Yapılan Yorumlar

  • SERTAC KIZILKAYA

    SERTAC KIZILKAYA

    2018-02-11

    Laminate veneeere diş kaplama veya bonding uygulaması uygulanabilir.


DOKTORA WHATSAPP'DAN SORU SORMAK İÇİN TIKLAYINIZDOKTORA WHATSAPP'DAN SORU SORMAK İÇİN TIKLAYINIZ